EVDE TIRNAK UZATMA YÖNTEMLERİ

Evde tırnak uzatma yöntemleri ile hayal ettiğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz. Uzun, sağlıklı ve güçlü tırnaklar için tavsiyelerimizi denemelisiniz.

1. Sirke ile tırnak bakımı

Sirke ve zeytinyağı karışımı bulunan ılık suya ellerinizi sokun. Yeteri kadar ellerinizi bu karışımlı suyun içinde tutun ve tırnaklarınızın bu sudaki mineralleri emmesini ve yumuşamasını sağlayın. Bu uygulamayı her gün, özellikle akşamları yatmadan önce yapın. Tırnaklarınızın güçlenmeye ve hızla uzamaya başlayacaktır.

2.Kabartma tozu ile tırnak bakımı

Bir bardak suyun içine 7-8 damla limon suyu ve bir çay kaşığı kabartma tozu ilave etmelisiniz. Tırnaklarınızı karışımın içerisinde 10 dakika bekletip ılık suyla yıkayabilirsiniz. Düzenli uygulamada tırnaklarınızın güçlenip güzelleştiğini göreceksiniz.

3.Diş macunu ile tırnak bakımı

Özelliklet ırnaklarınızda lekeler varsa, diş macunuyla kurtulabilirsiniz. Bu yöntem aynı zamanda tırnaklarınızın güçlenmesine ve hızlı uzamasına yardım ediyor.Tırnaklarınıza diş macununu sürüp 10 dakika bekletin ve ılık suyla durulayın. Bu tırnak bakımını haftada birkaç kez yapabilirsiniz.

4.Hindistan cevizi yağı ile tırnak bakımı

Hindistan cevizi yağı ve limon suyu ile ovmaktır.Bu uygulama daha sağlıklı ve en önemlisi kırılmaya dayanıklı güçlü tırnaklara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir